Zwłoki mężczyzny na ul. Budy znalezione w piwnicy

W piwnicy bloku przy ul. Budy na Bemowie znaleziono ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej zmarł on z przyczyn naturalnych, ostateczną przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok.

Fot. policja

Fot. policja

18 lipca po szóstej rano strażnicy dostali informację, że przy ulicy Budy w piwnicy leży mężczyzna, którego nie można dobudzić. Sytuację zgłaszał gospodarz domu. Wezwał on jednocześnie karetkę pogotowia, która była już na miejscu, gdy dotarli tam strażnicy. Niestety, lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny, który – według informacji od gospodarza – mieszkał w tym budynku. Sprawę przekazano policji.

„Zgłoszenie dostaliśmy po godz. 6.00 rano” – mówi nam Ewa Sitkiewicz z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych i nie było potrzeby wzywania prokuratora. Ostateczne wyniki zgony, wyjaśni sekcja”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c