100 darmowych rodzinnych imprez plenerowych w Warszawie! Zobacz, co nas czeka!

Tego lata nie będzie można narzekać na nudę! Rozpoczyna się cykl miejskich imprez plenerowych. Dzięki dofinansowaniu miasta, tego lata w Warszawie odbędzie się blisko 100 rodzinnych imprez plenerowych. W planach są wycieczki historyczne, animacje, gry miejskie i rodzinne budowanie z klocków.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Tegoroczne wydarzenia zainaugurowane zostaną Festiwalem Rodziny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 maja na błoniach Stadionu Legii. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00, wstęp wolny.

Na kolejne spotkanie, które odbędzie się na Bielanach miasto zaprasza wszystkich, którzy chcą pomóc Kapitanowi Warszawa, poznać historię oraz kulturę dzielnicy Bielany. Start gry 4 czerwca o godzinie 13.45, zbiórka: Teren przy stacji Metra Słodowiec. Na wydarzenie wstęp wolny, ale obowiązują zapisy: www.zapisyzwalcznude.pl

5 czerwca to wydarzenia na Śródmieściu oraz Targówku, a 28 czerwca Ursusie i Pradze Południe.

Wydarzenia w 18 dzielnicach przygotowało 6 organizacji pozarządowych:

  • Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii: Warszawa Ty i ja 2016.Pocztówka z przeszłości;
  • Fundacja Miejsce Kreatywne oraz Fundacja A.R.T.: Aktywne Miasto Rodzinne;
  • Fundacja Zwalcz Nudę: Aktywna rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza!;
  • Fundacja Rodzinna: Gry i zabawy międzypokoleniowe;
  • Fundacja „Akademia Iwony Kalaman”: Rodzinne budowanie z klocków lego i rodzinne sadzeniaki.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Informacje o poszczególnych wydarzeniach zamieszczane będą na bieżąco na stronie https://warszawarodzinna.um.warszawa.pl/. Harmonogram gier we wszystkich dzielnicach Warszawy znajduje się na stronie http://warszawarodzinna.um.warszawa.pl/kalendarz-miejskich-imprez-plener….


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c