120 tys. osób bawiło się na błoniach PGE Narodowego

Warszawa już po raz trzeci powitała Nowy Rok na błoniach Stadionu PGE Narodowy na największej otwartej imprezie roku. Zabawa organizowana przez Stołeczną Estradę odbyła się pod hasłem „Sylwester Narodowy”. Mimo mrozu publiczność tłumnie pojawiła się przed sceną. Łącznie na imprezie bawiło się 120 tysięcy widzów zarówno z Polski jak i z zagranicy. 

Fot. M. Radwański / Stołeczna Estrada

Fot. M. Radwański / Stołeczna Estrada

Na gigantycznej estradzie wystąpili znakomici polscy artyści prezentując muzyczne show na najwyższym poziomie. LemON rozkołysał publikę melancholijnymi dźwiękami, a charakterystyczny głos Igora Herbuta długo wibrował nad błoniami. GrubSon i tym razem nie zawiódł fanów dzieląc się z nim pulsującą i elektryzującą energią. Zespół legenda – Perfect, którzy w 2015 roku obchodzili swoje 35 lecie zaśpiewali najbardziej znane i lubiane utwory wprowadzając na błonia Stadionu nieco nostalgii.

Przed północą na scenie pojawiły się długo wyczekiwane gwiazdy wieczoru, brytyjski zespół The Kooks. Artyści, którzy przez cały rok goszczą na scenach międzynarodowych festiwali muzycznych, tym razem swoje największe hity dedykowali fanom w Warszawie.

O północy niebo nad Warszawą rozbłysło feerią barw i stało się areną spektakularnego pokazu pirotechnicznego, w którym dominowała biel i czerwień. Ognisty pokaz został zaprojektowany do muzyki przygotowanej przez młodych warszawskich artystów i producentów muzycznych. Inspiracją stały się słynne tematy z utworów Fryderyka Chopina.

Tuż po północy sceną zawładnął król elektronicznych brzmień – DJ PAUL VAN DYK, który przez półtorej godziny hipnotyzował publiczność swoją muzyką. W ekstatycznym nastroju weszliśmy w Nowy Rok.

Organizatorzy sylwestrowej zabawy: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy i
Stołeczna Estrada.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c