15-latek brutalnie pobił swojego rówieśnika. Ukradł mu kurtkę

Śródmiejscy policjanci zatrzymali nieletniego sprawcę czynu karalnego podejrzanego o rozbój i usiłowanie rozboju. 15-latek napadł na swojego rówieśnika zabierając mu kurtkę i próbując odebrać także telefon. Sprawa znajdzie teraz swój finał w sądzie rodzinnym.

Fot. Policja

Fot. Policja

Do zdarzenia doszło przed jednym z centrów handlowych, gdzie spotkała się grupa kolegów. W pewnym momencie, z bliżej nie wyjaśnionej przyczyny, doszło do sprzeczki i szarpaniny pomiędzy jedną z osób z grupy, a pokrzywdzonym.

Chłopiec uciekł do budynku, tam jednak dogonił go 15-latek, który rzucił się na niego, pobił a następnie zabrał kurtkę, którą pokrzywdzony miał na sobie. Napastnik nie zadowolił się jednak tym, grożąc żądał jeszcze, aby jego ofiara oddała telefon.

Powiadomieni o tym, co się stało policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali agresywnego 15-latka, odzyskując także kurtkę pokrzywdzonego.

Sprawa znajdzie teraz swój finał w sądzie rodzinnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.