17-letni motocyklista wjechał w siedzące na ławce nastolatki. Jedna z nich zginęła, druga walczy o życie

Ostrowscy policjanci pod nadzorem Prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do którego doszło wczoraj po godz. 22:00 na terenie gminy Wąsewo. W wyniku tego zdarzenia zginęła 17-letnia dziewczyna.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy pod nadzorem Prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w piątek po godz. 22:00 w gminie Wąsewo. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem prawdopodobnie na łuku drogi z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał i uderzył w dwie 17-letnie dziewczyny – mieszkanki powiatu ostrowskiego. Niestety w wyniku tego zdarzenia na miejscu zginęła jedna z nich, druga z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. W związku z tym tragicznym zdarzeniem zatrzymano dwie osoby 17-letniego chłopaka (pobrano od niego krew do zbadania stanu trzeźwości) i 17-letnią dziewczynę (ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie, dodatkowo pobrano krew do badań) obydwoje są mieszkańcami powiatu ostrowskiego. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego wypadku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c