19-latek otrzymał 11 ciosów nożem. Mieszkańcy podwarszawskiej miejscowości wstrząśnięci brutalnym morderstwem

Zatrzymano trzech mężczyzn podejrzanych o związek z morderstwem 19-latka. 24-latkowi grozi nawet dożywocie, a 27 i 35-latkowi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wszyscy trzej trafili do aresztu, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

W czwartek późnym wieczorem na osiedlu przy ul. Młodzieżowej w Płońsku przed jednym z bloków został ranny 19-letni płońszczanin. Młody mężczyzna miał na ciele liczne rany. Pomimo akcji reanimacyjnej, przeprowadzonej przez załogę karetki pogotowia, zmarł.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyli płońscy policjanci. Funkcjonariusze prowadzili szczegółowe czynności, oględziny miejsca, przesłuchali okolicznych mieszkańców. W niespełna godzinę zatrzymali 5 osób, które jak ustalili mogły mieć udział w tym tragicznym w skutkach zdarzeniu.

Z ustaleń dziennikarzy „SE” wynika, że 19-latek został napadnięty, bo napastnikom nie podobało się to, że chodził po osiedlu. Poszkodowany miał otrzymać 11 ciosów nożem.

Na podstawie zgromadzonych materiałów płońska prokuratura trzem z zatrzymanych mężczyzn przedstawiła zarzuty. 24-letni płońszczanin usłyszał zarzut zabójstwa 19-latka, za co grozi mu nawet dożywocie. Dwaj pozostali mężczyźni, 27 i 35-latek usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu wszyscy trzej zostali tymczasowo aresztowani i najbliższe 3 miesiące spędzą w zakładzie karnym, gdzie zostali już osadzeni.

Autor: podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska / Warszawa w Pigułce


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c