19-letnia Ukrainka spała na przystanku. Ukradli jej telefon

Strażnicy miejscy ujęli dwóch mężczyzn zamieszanych w kradzież telefonu komórkowego śpiącej kobiety. Sprawna akcja udała się dzięki wskazówkom operatorów miejskiego monitoringu.

Fot. Straż miejska

W nocy z soboty na niedzielę strażnicy Pragi Południe otrzymali informację z monitoringu miejskiego o dokonanej chwilę wcześniej kradzieży. Ofiarą była śpiąca na przystanku 19-letnia obywatelka Ukrainy, której wyciągnięto z torebki telefon komórkowy. Do sprawy zaangażowano dwa patrole – jeden miał zająć się sprawcą, drugi zaś odnaleźć okradzioną, która w międzyczasie odeszła z przystanku. Po kilku minutach ujęto mężczyznę ze skradzionym telefonem ukrytym… w majtkach. W międzyczasie ponownie przejrzano zapis z monitoringu aby stwierdzić, że w kradzież zamieszany był jeszcze jeden sprawca. Operator szczegółowo opisał wygląd także tego mężczyzny, który – już po 10 minutach – także został ujęty przez strażników.

Obaj mężczyźni biorący udział w kradzieży trafili w ręce policji, a kobieta odzyskała swoją zgubę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c