300 osób koczuje od środy na Lotnisku Chopina. Interweniowała policja. Jedna trafiła do szpitala

300 osób czeka na warszawskim Lotnisku Chopina na rejs na Dominikanę. Lot miał być już kilkakrotnie odwoływany. Ludzie od środy większość czasu spędzają na lotnisku, Interweniowała policja. Ostatecznielot ma się odbyć dziś o godzinie 14.

By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=70363045

Pasażerowie to ludzie, którzy wykupili wycieczkę na Dominikanę z biurem podróży. Planowo ich samolot miał wystartować w środę o godzinie 9:00.

Czy ktoś z Państwa też czeka już piątą godzinę na Okęciu na samolot TUI do Punta Cany na Dominikanie? Nikt z TUI nie wie czy w ogóle dziś wylecimy, bo maszyna na poważną usterkę….” pisze Pan Robert na Facebooku.

„Panie Robercie, jesteśmy na bieżąco informowani o zaistniałej sytuacji. Samolot jest sprawdzany przez mechaników dla Państwa bezpieczeństwa. Klientom, którzy ze względów technicznych nie będą w stanie wylecieć dziś do Dominikany zostaną zorganizowane hotele. Dziękujemy za kontakt i pozdrawiamy.” – odpowiadają przedstawiciele TUI.

„My czekamy w hotelach na Dominikanie czekając na wylot do Polski „ – odpowiada Pan Kuba.

„To Wy macie trochę lepiej niż my w Polsce :(„ – kwituje Pan Robert.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.