35-latek napadł na 14-letniego chłopca

Policjanci z Ochoty zatrzymali Marcina T. Mężczyzna zaatakował 14-latka i ukradł mu telefon komórkowy. 35-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo i wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Ochoty zostali powiadomieni o dokonanym rozboju na 14-latku. Z relacji chłopca wynikało, że kiedy szedł do szkoły zaczepił go nieznany mężczyzna, który używając przemocy ukradł mu telefon komórkowy. Zaraz po zdarzeniu uciekł.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu zajęli się sprawą. Niewiele czasu potrzebowali, aby ustalić i zatrzymać sprawcę. Marcin T. został zatrzymany na terenie Ochoty. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon. Mężczyzna już usłyszał zarzut dokonania rozboju i został tymczasowo aresztowany przez sąd na trzy miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c