4-letni Kacper na rowerku biegowym samotnie ruszył w miasto

W ręce policjantów „wpadł” 4-letni Kacper. Powodem jego pobytu w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie, było zaginięcie. Jak się okazało, chłopiec wykorzystał chwilową nieuwagę rodziców i na biegowym rowerku wyruszył w miasto. Sprawa zakończyła się szczęśliwie, chłopiec z zainteresowaniem zapoznawał się z policyjną służbą, z pewnością, by w przyszłości zasilić jej szeregi. Z rąk funkcjonariuszy odebrała go wzruszona mama.

Fot. Pixabay

Do nietypowej interwencji doszło wczoraj w Piasecznie. Przed 19.00 oficer dyżurny odebrał niepokojącą informację o małym chłopcu, który sam na biegowym rowerku przejeżdża przez centrum miasta.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego szybko znaleźli się we wskazanym miejscu. Zaopiekowali się Kacperkiem, który jednak nie potrafił podać policjantom swojego miejsca zamieszkania.

Chłopiec wraz z funkcjonariuszami znalazł się pod czujną opieką na terenie piaseczyńskiej komendy. W międzyczasie do jednego z dzielnicowych zatelefonowała zrozpaczona kobieta i poinformowała, że jej 4-letni synek wykorzystał chwilową nieuwagę i wyjechał swoim rowerkiem z terenu posesji, a prowadzone przez rodzinę poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Z wielką ulgą przyjęła informację, że jej synek jest cały i bezpieczny, a obecnie przymierza się, by wstąpić w szeregi policji.

Kacprowi życzymy wszystkiego najlepszego, a do rodziców i opiekunów apelujemy o zwiększenie czujności nad swoimi pociechami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c