50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne z okazji otwarcia salonów KODANO Optyk w Warszawie!

11 października 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Galerii Bemowo i Centrum Janki! Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) aż 50% taniej. Zapraszamy!

Fot. Materiały prasowe

  • KODANO Optyk, Galeria Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126, tel. 533 726 010
  • KODANO Optyk, Centrum Janki, ul. Mszczonowska 3, tel. 533 724 616

Promocja na wielkie otwarcie

Nowo otwarte salony zachwycają jasnym i przestronnym wnętrzem, oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W nowych salonach KODANO Optyk w Galerii Bemowo i Centrum Janki można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Z okazji otwarcia nowych salonów KODANO Optyk w Galerii Bemowo i Centrum Janki w dniach od 11 do 16 października będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe)! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, więc to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Fot. Materiały prasowe

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz galerii na Bemowie i w Jankach salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Szczecin, Toruń i Wrocław.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Bemowo i Centrum Janki to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 16 października w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne!

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.