50% rabatu na WSZYSTKIE okulary z okazji otwarcia KODANO Optyk w Warszawie!

24 sierpnia 2020 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE drugiego salonu KODANO Optyk w Warszawie. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary. Zapraszamy!

Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk, The Warsaw Hub, Rondo Daszyńskiego 2 (poziom -1), tel. 511 125 937.

Promocja na wielkie otwarcie

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w The Warsaw Hub w dniach od 24 do 30 sierpnia będzie obowiązywać wyjątkowa promocja:

Aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawa + dwie soczewki okularowe) oraz okulary przeciwsłoneczne!

Nowy salon KODANO Optyk zlokalizowany w samym centrum stolicy! Nie wychodząc na powierzchnię ze stacji metra Rondo Daszyńskiego, można przejść do podziemnej kondygnacji handlowo-usługowej biurowca The Warsaw Hub.

W nowym salonie KODANO Optyk można znaleźć najmodniejsze oprawki znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Belutti, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary dla każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu! Dodatkowo oprócz okularów w salonie można kupić soczewki kontaktowe i akcesoria okularowe (płyny pielęgnacyjne czy etui na okulary).

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Warszawy salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń, Wrocław i Elbląg.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w The Warsaw Hub to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 30 sierpnia w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c