50% rabatu na WSZYSTKIE okulary z okazji otwarcia KODANO Optyk w Warszawie!

Już 3 sierpnia 2020 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Atrium Targówek. Z okazji otwarcia pierwszego salonu w Warszawie można skorzystać z wyjątkowej promocji: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary. Zapraszamy!

Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk, Centrum Handlowe Atrium Targówek ul. Głębocka 15, tel. 511 124 473.

Promocja na wielkie otwarcie

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Atrium Targówek w dniach od 3 do 8 sierpnia będzie obowiązywać wyjątkowa promocja:

Aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawa + dwie soczewki okularowe) oraz okulary przeciwsłoneczne!

W nowym salonie KODANO Optyk w Centrum Handlowym Atrium Targówek dostępnych jest aż kilkaset modeli okularów. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Salon KODANO oferuje okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Belutti, Moretti, Loretto i wiele innych. Dodatkowo oprócz okularów znajdziecie Państwo również soczewki kontaktowe i akcesoria okularowe (płyny pielęgnacyjne czy etui na okulary).

Fot. Materiały prasowe

Salony KODANO Optyk

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Warszawy salony KODANO Optyk znajdują się w miastach: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń, Wrocław i Elbląg.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Atrium Targówek to okazja do rabatów! Dlatego tylko do 8 sierpnia w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c