Sklep z najdroższymi torebkami świata otwarto w Warszawie! Zwykły śmiertelnik ich nie kupi

„Inauguracja naszego warszawskiego sklepu 27 listopada 2019 r. To wspaniały nowy rozdział w naszej wspólnej narracji: historia Hermèsa i Polski.” – czytamy na oficjalnej stronie Hermes.

By Gryffindor – Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=785265

Hotel Europejski od 1857 roku jest sercem warszawskiego życia kulturalnego. Jego okazałe fasady stoją na obrzeżach starego miasta. Na parterze tego majestatycznego neoklasycznego gmachu Hermès otwiera swój pierwszy sklep w Polsce.

To właśnie Hermes dzierży tytuł producenta najdroższej torebki świata. W 2017 roku padł rekord – torebka Birkin z białego aligatora o długości 30 cm została kupiona przez anonimowego nabywcę za 377 000 dolarów (około 1 406 210 złotych)

Godziny otwarcia sklepu
Poniedziałek sobota
11: 00–19: 00
Krakowskie Przedmieście 13

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl