W Wojskowym Instytucie Medycznym specjalne środki ostrożności!
W Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów wywieszono kartki adresowane do pacjentów powracających z Chin i Krajów Azji.
„Uwaga! Pacjenci, którzy wrócili z Chin lub krajów Azji zgłaszający się do SOR z objawami infekcji muszą niezwłocznie poinformować personel medyczny !!!!!” – głosi kartka na SOR.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.
