Polski student wrócił z Wuhan i robił live z izolatki. Wyjaśnia kilka kwestii [WIDEO]
Student z Rzeszowa wciąż przebywa w izolatce w jednym ze stołecznych szpitali. Nagrał live’a w którym wyjaśnia kilka kwestii.
Student wyjaśnił multum kwestii i doprecyzował jak wyglądał jego pobyt w Wuhan.
Odpowiedział też na multum pytań, między innymi dotyczących kontroli lotniska. Przyznał, że kontrola lotniska Chopina jest naprawdę dobra i zareagowało tak, jak należy.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.