Monolit z Warszawy opisany przez światowe media. Robi furorę!
Tajemniczy monolit pojawił się w Warszawie niedaleko Mostu Świętokrzyskiego. Wygląda podobnie, jak ten znaleziony kilka dni temu na pustyni w Utah. Obiekt w szybkim tempie zdobył popularność.
Obiekt znalazł się w Wikipedii i Google Maps. Jest też opisywany przez media. Napisali o nim media międzynarodowe m.in. Daily Mail, News24 i The Straits Times, a także Polskie w tym Warszawa w Pigułce.
Monolit jest jednym z kilku. Pierwszy zauważono na pustyni w Utah przez pracowników Lotniczego Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego. Inne odnotowano w m.in Rumunii, Hiszpanii czy Szwajcarii.
Jakie zadanie mają monolity? Teorii jest kilka. Poza tymi spiskowymi, mówiącymi, że jest to kontakt pozaziemskiej cywilizacji, wymienia się akcję międzynarodowego artysty oraz kampanię marketingową.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
