Uczestnik popularnego programu podejrzany o pedofilię
Fundacja ECPU Polska interweniowała w okolicach Radomia, gdzie uczestnik popularnego programu pisał z osobą, która miała mieć 12 lat. Został zatrzymany przez policję pod zarzutem popełnienia przestępstwa z art. 200 kodeksu karnego.

Fot. Fundacja ECPU Polska
Łowcy Pedofili podczas rozmowy przekazali, że są u uczestnika programu „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna w rozmowie przez Internet miał „opisywać rzeczy (…), które przeraziły i zaskoczyły” nawet fundację ECPU.
Mężczyzna miał też proponować dziecku potajemne spotkania w jego domu, opisywał swoje fantazje i fetysze i pytał dziecka jak wygląda bez ubrania. Miał też sam przyznawać, że kiedy obserwuje dzieci, jego napięcie seksualne go przerasta i nie radzi sobie z nim.
Mężczyzna miał szukać pomocy w związku ze swoim stanem, m.in. chodząc do psychologa, ale nie mógł dostać się do placówki. Fundacja obiecała, że postara mu się pomóc. Najpierw jednak musi odpowiedzieć za swoje czyny. Został przekazany policji.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.