Tragedia nad Zegrzem. Wypadł z roweru wodnego, znaleźli jego ciało
Tragedia nad Zegrzem. 35-latek wypadł z roweru wodnego. Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Niestety, dwa dni później znaleziono jego ciało.

Fot. Pixabay
Zawiadomienie złożyli znajomi mężczyzny. Jak relacjonowali, 35-latek znalazł się w wodzie, ale nie wynurzył się.
Zadysponowano straż pożarną, WOPR, a następnie płetwonurków z sonarem i karetkę wodną. Przez dwa dni poszukiwano poszkodowanego, ale niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Znaleziono ciało poszukiwanego.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.