Statek wycieczkowy utknął na mieliźnie
Około godz. 18.00 na mieliźnie utknął statek wycieczkowy. Godzinę później próbowano przesadzić pasażerów do drugiego, jednak podejście zakończyło się niepowodzeniem. Pierwsze informacje dostaliśmy od czytelnika.
Początkowo policja rzeczna nie potwierdzała faktu utknięcia statku, byliśmy bowiem pierwszą redakcją, która zadzwoniła w tej sprawie. Na miejsce najpierw udała się jednostka policji, która nie dała rady wyciągnąć statku, a następnie holownik. Obecnie pasażerowie dotarli już do celu i zeszli na ląd.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
