Alarm bombowy na lotnisku w Modlinie. Zarządzono ewakuację
Alarm na Lotnisku w Modlinie. Ktoś pozostawił bagaż na przystanku autobusowym przed strefą przylotów. Wyznaczona jest strefa zamknięta od przylotów aż do kontroli bezpieczeństwa.
Jak mówi nam Dagmara Bielec-Janas Rzecznik Prasowy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej sprawdzanie pirotechniczne może trochę potrwać. Przyloty i odloty funkcjonują bez zakłóceń.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
