Ogromny korek na S8. Zderzenie ciężarówki z autem osobowym
Ogromne korki na trasie S8. Na wysokości ul. Mickiewicza zderzył się samochód ciężarowy i auto osobowe marki toyota.
Zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nikomu nic się nie stało. Mimo to kierowcy informują o dużych utrudnianiach.
Jeden pas w kierunku centrum jest całkowicie zablokowany, na drugim należy uważać, by nie zahaczyć o stojącą częściowo na nim toyotę. Auto ustawione jest pod prąd, ponieważ zostało obrócone w chwili zderzenia.
Jak informują kierowcy korek jest już w tunelu znajdującym się dużo dalej.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
