Aktor zaszczepił się przeciwko COVID-19. „Było cudnie”

Aktor Artur Barciś przyjął szczepionkę na koronawirusa. Odbyło się to 130 kilometrów od miejsca zamieszkania, ale to w niczym mu nie przeszkodziło. Informacją podzielił się w swoich mediach społecznościowych. Przekazał, jak się czuje i opublikował zdjęcia. 

Autorstwa Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=73571791

Artur Barciś to jeden z najbardziej lubionych aktorów w Polsce. Właśnie w mediach społecznościowych podzielił się informacją, że zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Nie obyło się to jednak bez małych komplikacji. Ostatecznie zrobił to 130 kilometrów od Warszawy, we wsi Żelazna Rządowa, w gminie Jednorożec.

Jak się okazało, mieszkańcy wsi przyjęli go bardzo wyjątkowo. Otrzymał nawet prezenty  z lokalnymi przysmakami od Koła Gospodyń Wiejskich oraz spotkał się z władzami Żelaznej Rządowej. Samo szczepienie odbyło się bezboleśnie, a na pytanie jak się czuje po otrzymaniu preparatu odpowiedział, że bardzo dobrze i nawet go nie boli ramię.

Artur Barciś najbardziej znany jest z roli Tadeusza Norka z serialu „Miodowe lata” czy Arkadiusza Czerepacha w „Ranczo”. Grał również w wielu produkcjach Krzysztofa Kieślowskiego jak „Dekalog” czy „Krótki film o zabijaniu”. W ostatnim czasie można było go oglądać w „Sztuce kochania” czy „Uchu Prezesa”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c