Alan Walker niedługo w Warszawie. Bilety sprzedają się, jak świeże bułeczki

Jeden z najsłynniejszych DJ na świecie wystąpi w Polsce, a na jego trasie jest klub Progresja w Warszawie. Koncert odbędzie się 14 lutego 2017 roku o godzinie 21:00.

Bilety na koncert sprzedają się w bardzo szybkim tempie. Chcecie tam być i posłuchać go na żywo? Musicie się pośpieszyć. Sprzedaż biletów ruszyła 21.10.2016 o 9:00, ale pierwsza pula jest już na wyczerpaniu. Druga pula ruszy dopiero w dniu koncertu, ale jej cena będzie wynosiła 120 zł więc nieco więcej niż obecne 105 zł.

Artysta wystąpił między innymi podczas Eska Music Awards (2016). W serwisie YouTube dwa jego utwory uplasowały się dosyć wysoko. „Faded” ma prawie 714 mln wyświetleń, a „Sing Me To Sleep” niespełna 113 mln wyświetleń. Na koncie ma również remiksy piosenek zespołu Coldplay i CashCash & Digital Farm Animals, a Sia umieściła jego wersję kawałka „Move Your Body” na swoim albumie. W radiach plasował się już nie raz na pierwszym miejscu w TOP 10 Świat.

Alan Walker mimo swojego młodego wieku (19 lat) ma ogromne doświadczenie muzyczne. Grał na największych europejskich festiwalach takich jak Lolapalooza, Creamfields czy Tomorrowland.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]