Amcia Grill&Pub – Fantastyczny lokal z pomysłem! Luźna atmosfera i codziennie coś innego!

Lokal cieszy się niesłabnącą popularnością z powodu nietuzinkowych wydarzeń i luźnej atmosfery. Zespół potrafi rozbawić każdego do łez, a spotkanie w Amci dinozaura to najnormalniejsza w świecie rzecz.

Fot. Amcia

Amcia Grill&Pub otworzył się na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 34, a już we wrześniu otwiera drugi lokal przy Al. Prymasa Tysiąclecia 74. Nie ma w tym nic dziwnego, bo nietuzinkowe pomysły i luźna atmosfera znalazły ogromne grono zwolenników.

Miejsce to może pochwalić się niespotykanymi wydarzeniami. To nie tylko weekendowe koncerty, karaoke i mecze na żywo, ale również ciekawe promocje, nietuzinkowe gadżety i sytuacje. Często goszczą się tam Zorro, dinozaury czy kosmonauci w strojach NASA.

Luźną atmosferę podkręca obsługa, która dwoi się i troi, żeby rozbawić swoich klientów. Wystarczy wspomnieć, że w piątki i soboty pomiędzy 16, a 22 serwowany jest drink o nazwie Zemsta ORMOwca. W praktyce drink jest podawany przez „umundurowany patrol Milicji Obywatelskiej” rodem z poprzedniej epoki, który podjeżdża pod lokal radiowozem Milicji.

Amcia jest jednak pubem i podaje dania z grilla. Zjeść możemy tam zarówno dania dla mięsożerców, jak i wegetarian. W menu znajdziemy kiełbaski, kaszanki, kiszki, łososia czy serki górskie prosto od producentów. Do tego szeroki wachlarz alkoholi mocnych i mniej mocnych, drinków autorskich i klasycznych oraz piw z nalewaka i butelkowanych.

Amcia Grill&Pub wpisujemy na listę lokali pozytywnie zakręconych. Możemy polecić go każdemu, kto lubi dobrą, nieco zwariowaną zabawę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c