Apart prosi o pomoc. Internauci oburzeni i bezlitośni

Apart poprosił o rządową pomoc. Firma nie należała do branży zagrożonych, jednak wskazuje na zamknięcie galerii. Internauci są bezlitośni i wskazują, że Apart wydał zapewne krocie na wyśmiewaną „piękną i długą reklamę”.

Fot. Warszawa w Pigułce

Firma wskazuje, że zamknięcie galerii handlowych spowodowało ogromne straty, a bez pomocy państwa stanie przed problemem braku środków na wypłaty dla pracowników.

Jak wskazuje Radio Zet, Apart zamknął już 200 salonów, a obroty znacząco spadły. Zagrożonych ma być aż 3 tys. etatów.

Internauci są jednak oburzeni tą prośbą. Wskazują, że Apart wyprodukował ostatnio reklamę w której wystąpiły Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Anna Lewandowska. Bajkowa sceneria nie przypadła jednak do gustu internautom. Powstała nawet jej parodia. Teraz użytkownicy sieci podkreślają, że reklama tania nie była i z pewnością wydawanie milionów nie pomogło firmie. Są też jednak komentarze, które wskazują, że reklama jest dźwignią handlu i zapewne firma myślała, że dzięki temu wyjdzie z kryzysu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c