Apart prosi o pomoc z rządu. Internauci nie kryją oburzenia

Apart poprosił o rządową pomoc. Wskazuje, że zagrożonych jest 3 tys. etatów i bez wsparcia środków na wypłaty może nie wystarczyć.

Fot. Warszawa w Pigułce

Firma nie należała do branży zagrożonych, jednak wskazuje na zamknięcie galerii i znaczny spadek dochodów z tego powodu. Internauci są bezlitośni i wskazują, że Apart wydał zapewne krocie na wyśmiewaną „piękną i długą reklamę”.

Sprawa dotyczy reklamy w której wystąpiły Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Anna Lewandowska. Bajkowa sceneria nie przypadła jednak do gustu internautom. Powstała nawet jej parodia. Teraz użytkownicy sieci podkreślają, że reklama tania nie była i z pewnością wydawanie milionów nie pomogło firmie. Są też i odmienne komentarze. Niektórzy biorą Apart w obronę mówiąc, że do spadku dochodów przyczyniło się zamknięcie sklepów w galeriach, a reklama była zapewne próbą ratowania firmy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c