Atrakcyjne połączenia na wakacje z Lotniska Chopina! Pojawi się 9 nowych kierunków!

Z warszawskiego lotniska będziemy mogli pojechać do 9 nowych destynacji. Czeski przewoźnik Smartwing ogłosił nowe, bardzo ciekawe kierunki. Wśród nich między innymi Grecja, Hiszpania czy Wyspy Kanaryjskie!

Fot. Pixabay

Czeskie linie lotnicze Smartwings ogłosiły nowe połączenia z Polski. W sumie będzie ich aż 15, z czego 9 dotyczyć będzie wylotów z warszawskiego Lotniska Chopina. Połączenia w większości mają zostać uruchomione na wakacje. Gdzie polecimy?

Póki co wiadomo, że możliwe będą podróże do Grecji, Chorwacji, Włoch, Bułgarii i Hiszpanii. Loty będą stopniowo wprowadzane już od 28 kwietnia. Wyjątkiem jest Fuertaventura. Na tę popularną wyspę będziemy mogli polecieć dopiero jesienią.

Wszystkie informacje o lotach dostępne są już na stronie internetowej przewoźnika. Wiadomo, że nowe kierunki będą obsługiwane raz w tygodniu. Pomocny może być także tzw. paszport covidowy, który już w czerwcu ma się pojawić w Europie. Dzięki niemu podróżowanie miałoby być dużo szybsze i bezpieczniejsze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c