Awantura i bójka na pokładzie samolotu. Straż Graniczna zmuszona do użycia siły

Wczorajszy lot z lotniska Londyn-Luton do Warszawy zakończył się interwencją Straży Granicznej. Jeden z pasażerów był pijany i agresywny. Wywiązała się bójka.

Fot. Czytelnik

Świadek zdarzenia informuje, że po przylocie załoga poprosiła, by zostać na miejscach, ponieważ dojdzie do interwencji służb.

Jak mówi nam ppor. SG Dagmara Bielec-Janas, Rzecznik Prasowa Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, doszło do awantury na pokładzie. Jeden z mężczyzn był agresywny, do tego nie wykazywał chęci współpracy i stawiał czynny opór. W związku z tym funkcjonariusze zastosowali chwyty i środki przymusu bezpośredniego, a następnie zakuli mężczyznę w kajdanki i przewieźli do przylotniskowej placówki Straży Granicznej.

Ponieważ od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu, przekazano go Straży Miejskiej celem przewiezienia na izbę wytrzeźwień. Najprawdopodobniej, już po wytrzeźwieniu zostaną podjęte dalsze czynności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.