Awantura z Magdą Gessler pod lokalną restauracją. Wszystko nagrał i zamieścił w sieci [WIDEO]

Pod jedną z restauracji w Karpaczu doszło do kłótni z udziałem Magdy Gessler. Warszawska restauratorka przebywa tam kręcąc kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji”. Pod jedną z lokalnych restauracji doszło do kłótni.


Marcin Bustowski startował do Sejmu z ramienia Konfederacji. Teraz mężczyzna walczy o zdrową żywność. Pojechał on do Karpacza, podczas gdy Magda Gessler kręciła tam kolejny odcinek „Kuchennych Rewolucji”.

„Agresywna Magda Geslerowa zniszczyła mi telefon a koledze tak ciągła kabla że wyrwała gniazdo z telefonu. Kobieta jest naprawdę nie zrównoważona emocjonalnie. Skąd ona bierze surowce do programu!?  Taka była troskliwa w rozmowie i troszczyła się o dzieci. Prosiła o wysłanie dokumentów i że się odezwie. 3 miesiące czytała 4 kartki i się nie odezwała. To ją odwiedziliśmy” – napisał Bustowski pod nagraniem, które umieścił w sieci.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c