Aż trzy nowiutkie Skody Varsovie wyjadą dziś na tory warszawskiego metra!

Świetna wiadomość dla fanów transportu zbiorowego. Już dziś trzy nowiutkie składy Skoda Varsovia zadebiutują na torach warszawskiego metra!

Fot. Metro Warszawskie

„Metro Warszawskie zakończyło odbiory dwóch kolejnych pociągów Skoda Varsovia.

W związku z tym już w piątek planujemy wystawić na linii M1 i M2 w sumie trzy nowe Varsovie, z czego dwie na M2 i jedną na M1.” – informuje Metro Warszawskie.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl