Barierki przebiły auto na wylot. Kierowca spłonął w aucie

W miniony weekend ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratora do późnych godzin nocnych pracowali na miejscu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym do którego doszło na granicy powiatu ostrołęckiego i szczycieńskiego. Niestety w jego wyniku młody mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu.

Informacja o wypadku w miejscowości Grądzkie dotarła do dyżurnego ostrołęckich policjantów w sobotni wieczór. Według osoby zgłaszającej samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną i zaczął się palić.

Na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiej drogówki. Według wstępnych ich ustaleń w sobotę kwadrans przed godziną 21 kierujący oplem 30 letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc od m. Warmiak w kierunku m. Dąbrowy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, uderzył w znak drogowy z nazwą miejscowości, po czym w barierę ochronną, która przeszyła wnętrze pojazdu.

Po wypadku auto stanęło w płomieniach. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci, aby ustalić wszystkie okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratora wykonali szereg czynności procesowych, m.in. oględziny miejsca zdarzenia, jak i pojazdu, zdjęcia oraz szkice.

W czynnościach brał udział także technik kryminalistyki. Wrak pojazdu zabezpieczony został do dalszych badań. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratora prowadzą policjanci z posterunku policji w Łysych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c