Będą przedterminowe wybory? Jarosław Gowin odpowiada

W niedzielę odbyło się spotkanie liderów PiS Jarosława Kaczyńskiego, Porozumienia Jarosława Gowina i Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Dziś Jarosław Gowin poinformował, czy planowane są przedwczesne wybory. 

Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Wczoraj miało miejsce spotkanie liderów PiS Jarosława Kaczyńskiego, Porozumienia Jarosława Gowina i Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Na jakie tematy dyskutowano?

Jak dziś przekazał Jarosław Gowin, pluralizm poglądów może być siłą Zjednoczonej Prawicy tak, jak to było w poprzednich latach. Zaznaczył natomiast, że prawica nie ma żadnych planów, aby przyspieszyć wybory.

„Nie rozmawialiśmy o stanowiskach, nie rozmawialiśmy o wyborach, ale o programie. Programie, który ma pomóc przejść pandemię i jak najszybciej powrócić na ścieżkę szybkiego rozwoju”

-wyjaśnił. Dodał, że rozmowy skupiały się bardziej na tym, jak dobrze i z korzyścią dla Polaków rządzić do końca kadencji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c