Będzie śledztwo w sprawie pacjenta, który wypadł dziś rano z okna szpitala!

Informowaliśmy wcześniej o tragicznym wypadku w szpitalu w Ciechanowie. 20-letni mężczyzna spadł z piątego piętra budynku. Teraz pojawiła się informacja, że będzie prowadzone śledztwo w sprawie jego śmierci. 

Fot. Shutterstock

Dziś około godziny 6:00 rano 20-latek z powiatu ciechanowskiego wypadł z okna na piątym piętrze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Wiadomo, że był pacjentem placówki. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Na miejscu pojawiła się policja i prokuratura, która wyjaśniała okoliczności wypadku. Według wstępnych ustaleń, nie ujawniono śladów mogących świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Jednak wciąż zbierane są materiały, a po ich otrzymaniu prokuratura rozpocznie śledztwo. Prokuratora podkreśla jednak, że na obecnym etapie jest jeszcze za wcześnie, aby ostatecznie przesądzać o kierunku śledztwa.

Oświadczenie wydał też sam szpital. Wyjaśniono, że pacjent przebywał w oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej od 1 grudnia. Był hospitalizowany z powodu obrażeń po wypadku komunikacyjnym. Pacjent, który przebywał z nim na sali niczego nie widział ani nie słyszał, ponieważ w tym czasie spał.

„Jest nam bardzo przykro z powodu tego zdarzenia. Trudno na tę chwilę powiedzieć, jakie były jego przyczyny. Wszystkie okoliczności ustali, oprócz wewnętrznego, także postępowanie policji i prokuratury.”

-oświadczyła rzeczniczka placówki w Ciechanowie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c