Bestialsko go pobili i sterroryzowali cały przedział. „Bałem się odezwać i z przerażeniem obserwowałem sytuację”

Pasażer podróżujący pociągiem z dw. Wileńskiego z przerażeniem oglądał, jak grupa mężczyzn bestialsko bije człowieka. Jak dodaje nikt nie mógł nic zrobić, bo napastników było za dużo.

Fot. Shutterstock / Facebook

„Dzisiaj wracając pociągiem ze stolicy z obchodów Naszego Święta Niepodległości byłem świadkiem przerażającej sytuacji. Numer pociągu R60 11657 o 1930 z Warszawy Wileńskiej do Tłuszcza. Grupa 4 mężczyzn przechodząc obok jednego z pasażerów bestialsko go pobiła i sterroryzowała cały przedział w którym siedziały dzieci i starsze osoby” – relacjonuje pasażer.

„Pobili niczemu niewinnego człowieka kilkukrotnie wracając do niego i tłukąc go raz po razie przez cały czas przejazdu na trasie z Warszawy do Kobyłki gdzie wysiedli na stacji Ossów. Ludzie byli przerażeni a ten biedny człowiek nawet nie był w stanie się bronić bo tłukli go w kilku. Przyznam szczerze że sam bałem się odezwać i z przerażeniem obserwowałem sytuację. Po wyjściu z pociągu zapytałem mężczyznę siedzącego obok ofiary który wysiadł na tej samej stacji czy orientuje się jaki był powód tej agresji. Powiedział że napastnicy twierdzili że wyglądał na Ukraińca i krzywo się na nich spojrzał. Napastnicy zostali nagrani na monitoring w pociągu. Jest mi niesamowicie przykro że nie mogłem pomóc temu człowiekowi. Nie wiem czy ofiara zgłosiła to na policję i w jakim stanie się znajduję. Proszę o poradę w jaki sposób można zapobiec powtórzeniu się tej sytuacji?” – pyta pasażer.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.