Biegał po ogródkach działkowych z siekierą. „Miał wyzywać, szarpać i wielokrotnie krzyczeć, że ją zabije”

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych wobec dwójki pokrzywdzonych przy użyciu siekiery. W chwili zatrzymania funkcjonariusze ujawnili siekierę w pomieszczeniu w którym przebywał 66-latek.

Fot. Pixabay

Policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna biega na terenie ogródków działkowych z siekierą. Na miejscu funkcjonariusze ustalili  okoliczności zdarzenia ze zgłaszającym. Okazało się, że mężczyzna, podczas awantury groził pozbawieniem życia znajomej oraz zgłaszającemu. 66-latek miał ją wyzywać, szarpać i wielokrotnie krzyczeć, że ją zabije.

Policjanci udali się w poszukiwaniu mężczyzny. Kilka minut później zastali go w jednej z altanek działkowych. W pomieszczeniu, gdzie przebywał 66-latek leżała siekiera oraz nóż. Policjanci zatrzymali Andrzeja K. i zabezpieczyli ostre przedmioty. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące gróźb karalnych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c