Black Week w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Warszawie będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów z okazji Black Week i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej!

Fot. Materiały prasowe

3 salony KODANO Optyk w Warszawie i 21 w całej Polsce

W Warszawie salony KODANO Optyk zlokalizowane są w:

  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek, ul. Głębocka 15, 511 124 473
  • KODANO Optyk, The Warsaw Hub, Rondo Daszyńskiego 2, tel. 511 125 937
  • KODANO Optyk, Westfield Arkadia, al. Jana Pawła II 82, tel. 511 125 240

Okulary oprócz pełnienia podstawowej funkcji jaką jest korygowanie wady wzroku, są również bardzo ważnym elementem naszego wyglądu. Prostokątne, okrągłe, a może kwadratowe? Modne okulary to bez wątpienia prosty sposób na zmianę swojego wizerunku lub uzupełnienie stylizacji.

Zarówno ekstrawaganckie, jak i klasyczne modele zawsze będą stylowym dodatkiem, jednak przy wyborze okularów, oprócz najnowszych trendów, warto wziąć pod uwagę swój kształt twarzy, oczu i ust.  Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie oryginalności z wygodą i komfortem, ponieważ odpowiednio dobrane okulary powinny podkreślać zalety urody oraz poczucie stylu ich posiadacza.

Z okazji Black Week w salonach KODANO Optyk obowiązuje wyjątkowa promocja – aż 50% rabatu na WSZYSTKIE OKULARY! Można wybierać spośród światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Loretto, Dolce&Gabbana i wielu innych! Warto również skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 21 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Warszawie trwa BLACK WEEK: aż -50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c