„Błagam o wiadomość i szacunek dla mojej osoby oraz wieku”. Starszy człowiek prosi o pomoc

Nasza Czytelniczka Katarzyna przysłała nam zdjęcie kartki zrobione na Zaciszu. Starszy człowiek prosi o pomoc. Zgubił dokumenty. 

Fot. Czytelniczka

„Uwaga!!!

Mam już 87 lat. Człowiek w pełni życia z braku świadomości i pamięci utracił swoje wszystkie dokumenty – Mądry na pewno nie zniszczył ich tylko czeka na właściciela tych danych osobowych. Proszę i błagam o wiadomość i szacunek mojej osoby oraz wieku (czeka nagroda).”

Dane osobowe musieliśmy ukryć ze względu na przepisy. Jeśli ktoś odnalazł dokumenty proszony jest o kontakt z redakcją.

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl