Borkoś może nie dojechać na czas. Zakazali mu używania sygnałów

Trudno to skomentować ale człowiekowi, który ratuje życie ludzkie po godzinach zabroniono używać sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Mimo, że będzie blisko wypadku bez sygnałów może nie zdążyć. W tym zawodzie liczy się każda sekunda.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Sprawcą tego zamieszania są tzw. donosy anonimowej osoby. Prawdopodobnie komuś nie pasowało, że ktoś poświęca swój czas na ratowanie życia.

Widzowie Borkosia są w stanie stworzyć petycję o sygnały dla motoambulansu.

Mój dotychczasowy dorobek ratowania ludzkiego zdrowia i życia nie przekonuje pewnej instytucji o tym, że ratuję poszkodowanych. Do tego ciągłe pisanie donosów przez ludzi „prawych” do różnych instytucji spowodowało, że dalej ratuję obywateli ale bez niebieskich. Dziękuję Wam, za to, że jesteście z Borkosiem w tych trudnych chwilach i wspieracie nieprzerwane działanie motoambulansu. Łza się kręci w oku ale Borkoś się nie podda” – napisał Borkoś

Politycy jadą na bombach na obiad, na lotnisko, a gościu który ratuje życie nie może, to jakiś chory żart” – napisał jeden z widzów Borkosia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c