Brutalna bójka i ciężko pobita kobieta. Za wydarzenia w Krynicy Morskiej odpowie mieszkaniec Pruszkowa

Kilka dni temu do internetu trafił film z brutalnej bójki w którym ciężko ucierpiała jedna z kobiet. Na filmie widać, jak zostaje uderzona przez mężczyznę, a następnie pada nieprzytomna na ziemię. Policja namierzyła sprawcę. Jest nim mieszkaniec Pruszkowa.

Fot. YouTube

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim od kilku dni zajmowali się wyjaśnieniem sprawy bójki, do jakiej doszło 12 sierpnia br. w Krynicy Morskiej.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała wtedy 48-letnia mieszkanka Pomorza. Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji o zdarzeniu natychmiast przyjechali na miejsce i udzielili pomocy poszkodowanej. Następnie ustalili rysopisy osób mających związek z bójką, bardzo szybko namierzyli domniemanych sprawców i ustalili ich dane.

Zajmując się tą sprawą mundurowi przesłuchiwali świadków, analizowali zapisy monitoringów i uzyskali opinię biegłego. Równolegle kryminalni prowadzili działania operacyjne. Koordynowane przez gdańską komendę wojewódzką wspólne działania policjantów nowodworskich z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie doprowadziły do zatrzymania 29-letniego mieszkańca Pruszkowa podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu uszkodzenia ciała 48-letniej kobiety.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP w Gdańsku / kp

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.