Burmistrz Bielan pokazał 5 pierwszych mieszkań dla afgańskich rodzin

Szanowni Państwo,Bielany dotrzymują słowa. Wspólnie z Aldona Machnowska-Góra wiceprezydentką m.st. Warszawy ustaliliśmy, że deklarowane przez nas 5 mieszkań, z przeznaczeniem dla Afgańskich rodzin współpracujących z Polskim Kontyngentem Wojskowym przekażemy do dyspozycji Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie, które zajmie się stroną formalną naszej inicjatywy.” – napisał burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk.

 

Oczywiście podtrzymujemy deklarację o pomocy w objęciu rodzin wsparciem prawnym i psychologicznym. Wyraziliśmy również naszą gotowość do wspierania Centrum, w zakresie zasobów lokalowych, w niesieniu pomocy rodzinom z terenu Warszawy.

Bardzo dziękuje mieszkańcom za słowa wsparcia i deklarowaną pomoc rodzinom naszych Afgańskich sojuszników. Cieszę się również, że kolejne samorządy m.in. Jacek Karnowski Prezydent Miasta Sopotu, Aleksandra Dulkiewicz Miasto Gdańsk, Gdynia, Mój Tarnów oferują taką samą pomoc.

Wiceprezydentce Aldona Machnowska-Góra bardzo dziękuję za szybką reakcję w tej sprawie.” – czytamy na profilu burmistrza.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c