Catering Maczfit teraz nawet 10% taniej!

Wiele osób zastanawia się nad cateringiem dietetycznym, ale nie wie od czego zacząć. Boją się, że będzie to za drogie lub dieta im nie zasmakuje. Dla takich właśnie osób Maczfit przygotował specjalne oferty, które teraz można mieć 10 proc. taniej. Wszystko dzięki okazji ze strony kody.pl.

Fot. Pexels

Maczfit ma naprawdę imponującą ofertę, jeżeli chodzi o diety pudełkowe. Znajdziemy tu zarówno propozycje na odchudzanie 1000-1500 kcal czy Fit, do 3000 kcal, ale i szereg innych spełniających nasze wymagania żywieniowe. Możemy wybrać opcję dla diabetyków, wegetarian, wegan, osób cierpiących na nietolerancję laktozy i glutenu czy chorobę Hashimoto, a także tych pracujących w biurach, którzy nie mają czasu na przyrządzanie posiłków własnoręcznie. W tej ostatniej opcji możemy nawet wybrać ofertę bez śniadania czy bez kolacji.

Ponadto, jeżeli nie wiemy co wybrać, zawsze możemy skorzystać z kreatora, by system sam podpowiedział nam, jaki mamy wybór. Wystarczy, że wypełnimy krótką tabelkę zawierającą wzrost, płeć czy wiek i nasze oczekiwania. Możemy wybrać pomiędzy zdrowym stylem odżywiania, zrzuceniem wagi i budową mięśni. Warto bowiem wspomnieć, że Maczfit ma programy dla osób chcących zbudować masę mięśniową. Jak wiadomo przygotowywanie posiłków własnoręcznie zajmuje ogrom czasu, dlatego warto tę funkcję powierzyć specjalistom.

Jeżeli już o specjalistach mowa, trzeba wspomnieć, że cały catering, jak i oferta, zostały zbudowane w oparciu o wskazówki i przy udziale specjalistów m.in. z zakresu zdrowego żywienia i dietetyków. Mamy więc pewność, że nie są to przypadkowe, przygotowane na prędko dania. Mało tego, w każdym przypadku można zobaczyć menu i wprowadzić do niego zmiany.

Teraz catering ten można mieć nawet 10 proc. taniej. Wystarczy wejść na: https://www.kody.pl/maczfit. Tam klikamy na czerwony przycisk „Pobierz kod rabatowy”, a następnie wybieramy ofertę z poniższych i wpisujemy przy zamówieniu kod rabatowy. Obecnie obowiązuje również promocja na dodatkowe 5% na zamówienie 2 diet na ten sam adres na minimum 10 dni każda. Razem można więc zdobyć aż 10% rabatu na catering Maczfit przy wykorzystaniu kodów i promocji.

Warto skorzystać, bo jak wiadomo wszystko, co dobre, szybko się kończy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c