Chcą stworzyć paczki świąteczne dla weteranów II Wojny Światowej

Inicjatywa „Rodacy Bohaterom – most pamięci”. Jej celem jest stworzenie paczek świątecznych dla weteranów II wojny światowej, podziemia niepodległościowego oraz nawiązywanie więzi międzypokoleniowych.

Fot. Materiały organizatora

W projekcie biorą udział wolontariusze z całej Polski. Kontaktujemy się i nagłaśniamy sprawę głównie za pośrednictwem internetu. Pragniemy, aby poczucie Bohaterów walki o naszą Niepodległość w tych ostatnich latach ich życia było podkreślone i uczczone pamięcią naszego Narodu, której tak często Im brakuje.
Przy rozwożeniu i wręczaniu paczek świątecznych towarzyszą nam: Wojsko Polskie, Straż Graniczna, a także harcerze, grupy rekonstrukcyjne, nauczyciele, uczniowie oraz wiele innych środowisk.
Nasza akcja ma na celu udowodnienie, że pamięć o poświęceniu i walce o wolność oraz niepodległość naszych Bohaterów jest wciąż żywa. Chcemy pokazać, że dzięki ich heroicznej walce, Naród, który wielokrotnie tracił zarówno niepodległość polityczną jak i terytorialną, zyskuje coraz większą świadomość i tym Narodem nigdy być nie przestanie.
Chcesz się przyłączyć?

Napisz lub zadzwoń do Nas: [email protected] lub telefoniczny: 533 339 100 oraz 515 130 522 lub 511 510 462. Jeżeli chcesz nas wspomóc finansowo: numer konta to 33102010680000140203431822 z dopiskiem: Darowizna – Most pamięci.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c