Chciał włamać się do mieszkania. Został nagrany i jest poszukiwany [ZDJĘCIA]

Policjanci z Ochoty poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery podczas usiłowania włamania do mieszkania. Każdy kto go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Wydział do walki z przestępczością przeciwko mieniu KRP Warszawa III prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania włamania do mieszkania w dniu 3 marca 2016 roku. W tej sprawie policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerem telefonu 22 603 93 45, 22 603 93 50 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] Policja wszystkim zapewnia anonimowość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c