Ciężko pobił 13-letniego chłopca. Powód szokuje

Zarzuty uszkodzenia ciała w zbiegu z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu policjanci z Targówka przedstawili 21-letniemu mieszkańcowi dzielnicy, który zaatakował 13-latka i kilkakrotnie uderzył go w twarz. Stan poszkodowanego chłopca wymagał udzielenia mu pomocy lekarskiej.

Fot. Pixabay

W ubiegłym tygodniu 13-latek został zaczepiony przez młodego mężczyznę, który chciał pożyczyć jego rower.

Gdy chłopiec odmówił, mężczyzna zaatakował go i kilkakrotnie uderzył w twarz. 13-latek trafił pod opiekę lekarza. Rodzice w komisariacie złożyli zawiadomienie. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego komisariatu na Targówku. Równolegle swoje czynności prowadzili kryminalni. To właśnie oni ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za to zdarzenie. Był to 21-letni mieszkaniec Targówka.

Na podstawie zebranych w sprawie materiałów, dochodzeniowiec przedstawił zatrzymanemu zarzut uszkodzenia ciała nastolatka w zbiegu z narażeniem go na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W trakcie przesłuchania młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Dodał, że w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Za przestępstwo, którego się dopuścił sąd mógłby skazać go na karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]