Coraz więcej kradzieży kół samochodowych! Mieszkańcy zaniepokojeni!

W ostatnich dniach odnotowuje się coraz więcej przypadków kradzieży kół samochodowych na Ursynowie. Do tej pory złodzieje pojawiali się głównie w okolicy metra Imielin. Mieszkańcy boją się o swoje pojazdy.

Fot. Pixabay

Mieszkańcy ostrzegają w mediach społecznościowych przed złodziejami kół samochodowych, który od kilku dni grasują na Ursynowie. Jak się okazuje, zabierają zarówno koła z nowych, sportowych aut, wyceniane na nawet kilkanaście tysięcy złotych, ale również biorą się za nieco starsze pojazdy.

Najgorzej jest w okolicy Imielina. Kilka samochodów zaparkowanych przy ulicach Miklaszewskiego oraz Malinowskiego straciło swoje koła od pojazdów. Podobna sytuacja miała miejsce ponad miesiąc temu, nieco dalej, przy ulicy Alternatywy. Złodzieje pojawiają się w nocy i niezauważeni kradną części. Póki co nie udało się ich złapać na gorącym uczynku.

To nie pierwszy raz, kiedy złodzieje grasują na Ursynowie. Podobne sytuacje mają miejsce praktycznie każdego roku. W 2020 koła stracili między  innymi mieszkańcy ulic Wiolinowej czy Puszczyka. Znikały wtedy także tablice rejestracyjne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c