Coraz więcej województw zagrożonych lockdownem! 

W Polsce trzecia fala pandemii koronawirusa rozwija się w zastraszajacym tempie! Póki co lockdown wprowadzono w dwóch województwach, ale niewykluczone, że to się wkrótce zmieni i będzie ich dużo więcej.

Fot. Pexels

Trzecia fala pandemii nie ustępuje. Przypadków każdego tygodnia jest dużo więcej niż poprzedniego. Rząd szacuje, że taki stan utrzyma się jeszcze przez minimum miesiąc, a ewentualne luzowanie obostrzeń może nastąpić po świętach wielkanocnych. 

Najwiecej zakażeń w ostatnim czasie dotyczyło województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. I to właśnie w tych rejonach wprowadzono dodatkowe obostrzenia. Dzieci z klas I-III szkół podstawowych zostały skierowane na nauczanie hybrydowe, zamknięte zostały instytucje kultury, baseny czy hotele. 

Niewykluczone, że wkrótce dołączą do nich kolejne województwa. W trudnej sytuacji epidemiczne jest między innymi Mazowsze, gdzie w ostatnich dniach było najwiecej zakażeń koronawirusem w Polsce. Wysoka liczba nowych zakażeń dotyczy również województwa śląskiego czy małopolskiego. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c