Córka okradła matkę. Grozi jej teraz do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Woli zatrzymali podejrzaną o kradzież Klaudię Z. Kobieta wpadł w ręce policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu po tym, jak pokrzywdzona zawiadomiła o kradzieży mieszkaniowej. Sprawca zabrał aparat fotograficzny, gry, telefon komórkowy, o łącznej wartości około 1.000 złotych.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do komendy na Woli zgłosiła się kobieta, która poinformowała o kradzieży mieszkaniowej. Z jej lokalu skradziony został aparat fotograficzny, gry, telefon komórkowy i inne rzeczy, o łącznej wartości około 1.000 złotych. Nie czekając długo, policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zebrali materiał dowodowy, który doprowadził ich do córki zgłaszającej.

Klaudia Z. została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. 20-latka usłyszała trzy zarzuty kradzieży. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.