Czy najstarszy w Warszawie zakład fryzjerski będzie zamknięty po 88 latach?

„Modik jest najstarszym salonem fryzjerskim w Warszawie działającym w rekach tej samej rodziny od 84 lat.Oferujemy profesionalną i nowoczesną usługę.Stosujemy produkty renomowanych firm REVLON,RENE BLANCHE,NOUVELLE” – czytamy w opisie salonu w mediach społecznościowych.O zakładzie zrobiło się głośno po tym, jak zagościła tam ekipa programu Ostre Cięcie.

Znani fryzjerzy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt starali się pomóc punktowi, który już wtedy był w nienajlepszej kondycji.

1 kwietnia na profilu salonu pojawiła się wiadomość:

„Szanowni Państwo

Po 88 latach w rękach jednej rodziny i w jednym miejscu kończymy naszą wieloletnią przygodę z fryzjerstwem.W imieniu całej swojej rodziny chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom które przez te lata przyczyniały się do istnienia naszej firmy.Gdyby nie wy nie było by firmy.To wy tworzyliście siłe która przez tyle lat zaowocowała taką ilością osób które nas odwiedzały.Dziękuje wszystkim klientkom i klientom za zaufanie i bycie z nami przez wiele,wiele lat.Z wyrazami szacunku i poważania Hubert Pilewicz.”.
W innym poście pojawiła się oferta sprzedaży wyposażenia placówki.
Internauci mają jednak wątpliwości, bo post został zamieszczony 1 kwietnia, a więc w Prima Aprilis.
Czy to miejsce przejdzie do historii? Czas pokaże…

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c