Czytelniczka ostrzega przed niebezpiecznym człowiekiem! Ściąga kobiety do swojego mieszkania!

„Chciałabym ostrzec przed tym człowiekiem. Masowo od kilku lat zaczepia młode dziewczyny na jednej z głównych ulic Warszawy (ulica Marszałkowska).” – pisze czytelniczka w wiadomości do redakcji.

„Zazwyczaj robi to podczas przejażdżki na rowerze, wypatruje atrakcyjną kobietę i próbuje nawiązać z nią rozmowę. Bierze tel kontaktowy i zaprasza na spotkanie do knajpki na ulicy Poznańskiej naprzeciw swojego mieszkania. W głównej mierze wykorzystuje naiwność dziewczyn i stara się doprowadzić do tego by poszły z nim do jego mieszkania. One często nie są świadome w jakim celu i w jaki sposób owy człowiek działa. Z jawnego źródła udało mi się ustalić, że często proponował pracę w telewizji. Wykorzystywał ten argument, aby ściągnąć niczego nieświadomą dziewczynę do swojego lokum. Działa w bardzo określony i przewidywalny sposób. Jest pewną siebie osobą i bez skrupułów dąży do tego aby nawiązać kontakt seksualny z jak największą liczbą młodych kobiet, które go nie kojarzą z mediów. Dziewczyny wystrzegajcie się tego faceta jak ognia. Tak ku przestrodze dla tych które często spędzają czas w centrum stolicy. Pozdrawiam”

Chodzi o wysokiego bruneta o średniej budowy ciała i z zarostem (broda i wąsy).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.